Point Clouds saai? Niet bij Mike Deacon!
In deze interactieve hands-on sessie duiken we in de nieuwste en verbeterde functies van Autodesk ReCap Pro. Mike laat zien hoe je van puntwolk naar bruikbaar model gaat, met slimme workflows richting Civil 3D en Revit.
We starten met de gloednieuwe Scan to Segmented Mesh-workflow in de desktopapplicatie. Daarna testen we de verbeterde feature extraction tools in de ReCap Viewer. Met behulp van de collaboratie-functionaliteit maken we samen een topografische opname, die we aan het einde van de sessie naadloos overzetten naar Civil 3D én Revit.
Wat leer je?
✅ Werken met de nieuwe segmented mesh-workflow
✅ Feature extraction in ReCap Viewer
✅ Samenwerken in ReCap
✅ Integratie met Civil 3D en Revit
Of je nu werkt met 3D-scans, opnames verwerkt of slimme koppelingen zoekt tussen tools – deze hands-on sessie is er één om niet te missen!
💡 Tip: Zorg dat je je al geregistreerd hebt op www.civilinfrabnl.nl en check of je profielgegevens nog actueel zijn. Dan kun je op 15 april om 10:00 uur direct inschrijven. Vol = vol!
