Deelname aan de Themasessie OTL is voor leden van de Civil Infra Benelux kosteloos. De CIB maakt echter wel kosten om deze Themasessie te organiseren:
- Om een uitnodiging te ontvangen dien je eerst te zijn ingeschreven middels de voorinschrijving, dit kan tot uiterlijk 16 februari 2025
- Als je geselecteerd wordt om deel te nemen aan de themasessie, ontvang je in de week van 17 februari 2025 hierover bericht. Jouw inschrijving is dan definitief.
- Indien een inschrijver niet verschijnt op de Themasessie, houdt de CIB het recht voor om de gemaakte kosten (zijnde € 75,-) bij inschrijver in rekening te brengen. Het is ter beoordeling van het bestuur om van dit recht gebruik te maken.
- In geval van verhindering dient inschrijver zelf een vervangende deelnemer af te vaardigen. Afmelden dient uiterlijk 24 uur voor de Themasessie te gebeuren.
- Tijdens de Themasessie hebben we maar een beperkt aantal plaatsen, zonder geldige inschrijving zal je de toegang tot de Themasessie ontzegt worden.
- Per bedrijf mogen maximaal 2 deelnemers zich inschrijven. Het bestuur heeft het recht achteraf inschrijvingen te annuleren bij overschrijding. We maken hierbij geen onderscheid tussen vestigingen in verschillende landen, deze worden als 1 bedrijf gezien.
- Op het evenement worden beeldopnamen gemaakt die op internet kunnen worden gepubliceerd.
- Sprekers hoeven zich tevens niet aan te melden.